Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UBT2D220MPD8TD
Permintaan Quote
Melayu
UBT2D220MPD8TD
  • Nombor Bahagian
    UBT2D220MPD8TD
  • Penerangan
    CAP ALUM 22UF 20% 200V THRU HOLE
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    126mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    226.8mA @ 100kHz
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    24 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 125°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    22µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
  • kemuatan
    22µF