Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UBT2D470MHD8
Permintaan Quote
Melayu
UBT2D470MHD8
Dalam stok
300+
  • Nombor Bahagian
    UBT2D470MHD8
  • Penerangan
    CAP ALUM 47UF 20% 200V THRU HOLE
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    204mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    306mA @ 100kHz
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    23 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 125°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    47µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
  • kemuatan
    47µF