Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UBT2E220MHD
Permintaan Quote
Melayu
6735061Image UBT2E220MHD.Nichicon
UBT2E220MHD
Dalam stok
400+
  • Nombor Bahagian
    UBT2E220MHD
  • Penerangan
    CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    250V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    128mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    230.4mA @ 100kHz
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    25 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 125°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    22µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
  • kemuatan
    22µF