Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UBX2C680MHL
Permintaan Quote
Melayu
2712800Image UBX2C680MHL.Nichicon
UBX2C680MHL
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    UBX2C680MHL
  • Penerangan
    CAP ALUM 68UF 20% 160V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    160V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Siri
    UBX
  • Ripple Current @ Low Frequency
    290mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    435mA @ 100kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 150°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    28 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 150°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.846" (21.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    68µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 150°C
  • kemuatan
    68µF