Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UBX2D150MPL1TD
Permintaan Quote
Melayu
794310Image UBX2D150MPL1TD.Nichicon
UBX2D150MPL1TD
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    UBX2D150MPL1TD
  • Penerangan
    CAP ALUM 15UF 20% 200V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Siri
    UBX
  • Ripple Current @ Low Frequency
    130mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    234mA @ 100kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    UBX2D150MPD1TD
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 150°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    25 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    1000 Hrs @ 150°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.689" (17.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    15µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C
  • kemuatan
    15µF