Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UHD1E221MPD
Permintaan Quote
Melayu
1173353Image UHD1E221MPD.Nichicon
UHD1E221MPD
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    UHD1E221MPD
  • Penerangan
    CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    25V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    532mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    760mA @ 100kHz
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    UHD1E221MPD-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    24 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.138" (3.50mm)
  • galangan
    72 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.512" (13.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    220µF