Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UHD1E331MPD6TD
Permintaan Quote
Melayu
6435813Image UHD1E331MPD6TD.Nichicon
UHD1E331MPD6TD
Dalam stok
1500+
  • Nombor Bahagian
    UHD1E331MPD6TD
  • Penerangan
    CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    25V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    42.5mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    85mA @ 100kHz
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    27 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    4000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • galangan
    53 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.551" (14.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    330µF