Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UHE2A271MHT6
Permintaan Quote
Melayu
5735225Image UHE2A271MHT6.Nichicon
UHE2A271MHT6
  • Nombor Bahagian
    UHE2A271MHT6
  • Penerangan
    CAP ALUM 270UF 20% 100V RADIAL
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    100V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    945mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.35A @ 100kHz
  • pembungkusan
    Bulk
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • galangan
    73 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.984" (25.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    270µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    270µF