Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UHE2A331MHD6TN
Permintaan Quote
Melayu
4904619Image UHE2A331MHD6TN.Nichicon
UHE2A331MHD6TN
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
250+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    UHE2A331MHD6TN
  • Penerangan
    CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    100V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    910mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.3A @ 100kHz
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    31 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    80 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    330µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    330µF