Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UPJ2F3R3MPD1TD
Permintaan Quote
Melayu
3892718Image UPJ2F3R3MPD1TD.Nichicon
UPJ2F3R3MPD1TD
Dalam stok
500+
  • Nombor Bahagian
    UPJ2F3R3MPD1TD
  • Penerangan
    CAP ALUM 3.3UF 20% 315V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    315V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    52mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    83.2mA @ 10kHz
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    25 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.650" (16.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    3.3µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    3.3µF