Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UPJ2G220MHD
Permintaan Quote
Melayu
958430Image UPJ2G220MHD.Nichicon
UPJ2G220MHD
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    UPJ2G220MHD
  • Penerangan
    CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    130mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    208mA @ 10kHz
    Radial, Can
  • Nama lain
    UPJ2G220MHD-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    23 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.299" (33.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    22µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    22µF