Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UPJ2V100MHD
Permintaan Quote
Melayu
5128896Image UPJ2V100MHD.Nichicon
UPJ2V100MHD
Dalam stok
400+
  • Nombor Bahagian
    UPJ2V100MHD
  • Penerangan
    CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    350V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    100mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    160mA @ 10kHz
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    27 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.043" (26.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    10µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    10µF