Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UPS2A102MHD
Permintaan Quote
Melayu
1455227Image UPS2A102MHD.Nichicon
UPS2A102MHD
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    UPS2A102MHD
  • Penerangan
    CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    100V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Siri
    UPS
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.322A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.52A @ 100kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    UPS2A102MHD-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    29 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    47 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    1000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    1000µF