Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UPS2A221MHD
Permintaan Quote
Melayu
6656443Image UPS2A221MHD.Nichicon
UPS2A221MHD
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    UPS2A221MHD
  • Penerangan
    CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    100V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    445mA @ 120Hz
    Radial, Can
  • Nama lain
    UPS2A221MHD-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    33 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • galangan
    100 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    220µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    220µF