Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UPS2A3R3MDD
Permintaan Quote
Melayu
1548165Image UPS2A3R3MDD.Nichicon
UPS2A3R3MDD
Dalam stok
2800+
  • Nombor Bahagian
    UPS2A3R3MDD
  • Penerangan
    CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    100V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    9.86mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    58mA @ 100kHz
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.079" (2.00mm)
  • galangan
    6.6 Ohms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.492" (12.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    3.3µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    3.3µF