Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UPS2AR47MDD
Permintaan Quote
Melayu
4796136Image UPS2AR47MDD.Nichicon
UPS2AR47MDD
Dalam stok
3200+
  • Nombor Bahagian
    UPS2AR47MDD
  • Penerangan
    CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    100V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    3.4mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    20mA @ 100kHz
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.079" (2.00mm)
  • galangan
    43 Ohms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.492" (12.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    0.47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    0.47µF