Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UVR1V221MPA
Permintaan Quote
Melayu
23346Image UVR1V221MPA.Nichicon
UVR1V221MPA
  • Nombor Bahagian
    UVR1V221MPA
  • Penerangan
    CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    35V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    385mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    577.5mA @ 10kHz
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.492" (12.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    220µF