Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UVR1V222MHA
Permintaan Quote
Melayu
6481776Image UVR1V222MHA.Nichicon
UVR1V222MHA
  • Nombor Bahagian
    UVR1V222MHA
  • Penerangan
    CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    35V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.8A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.07A @ 10kHz
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    2200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    2200µF