Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UWD1A102MCL1GS
Permintaan Quote
Melayu
3381823Image UWD1A102MCL1GS.Nichicon
UWD1A102MCL1GS
  • Nombor Bahagian
    UWD1A102MCL1GS
  • Penerangan
    CAP ALUM 1000UF 20% 10V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    10V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    335mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    670mA @ 100kHz
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    28 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • galangan
    90 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.394" (10.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    1000µF