Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > UWD1A560MCL1GS
Permintaan Quote
Melayu
6584183Image UWD1A560MCL1GS.Nichicon
UWD1A560MCL1GS
  • Nombor Bahagian
    UWD1A560MCL1GS
  • Penerangan
    CAP ALUM 56UF 20% 10V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    10V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    115mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    230mA @ 100kHz
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    29 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • galangan
    440 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.228" (5.80mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    56µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    56µF