Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > 172-050-242R031
Permintaan Quote
Melayu
6186353Image 172-050-242R031.NorComp
172-050-242R031
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    172-050-242R031
  • Penerangan
    CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT WW
  • penamatan
    Wire Wrap
  • Shell saiz, penyambung Layout
    5 (DD, D)
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Tin Plated
  • Siri
    172, M Series
  • Nama lain
    172050242R031
    4650FA
  • Suhu Operasi
    -50°C ~ 100°C
  • Bilangan Baris
    3
  • Bilangan Jawatan
    50
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • perumahan bahan
    Polybutylene Terephthalate (PBT), Polyester
  • Penerangan terperinci
    50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    5A