Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > 172-050-281L001
Permintaan Quote
Melayu
6370894Image 172-050-281L001.NorComp
172-050-281L001
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    172-050-281L001
  • Penerangan
    CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • tolok Wire
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder
  • Shell saiz, penyambung Layout
    5 (DD, D)
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Yellow Chromate Plated
  • Siri
    172, M Series
  • pembungkusan
    Tray
  • Nama lain
    8650FE
  • Suhu Operasi
    -50°C ~ 125°C
  • Bilangan Baris
    3
  • Bilangan Jawatan
    50
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Perlindungan Ingress
  • perumahan bahan
    Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • flange Ciri
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    5A
  • Jenis hubungan
    Signal
  • Hubungi bahan
    Brass
  • Borang hubungan
  • Hubungi Selesai Ketebalan
    Flash
  • Hubungi Selesai
    Gold
  • Jenis penyambung
    Receptacle, Female Sockets
  • Style penyambung
    D-Sub
  • warna
    Black
  • Jarak Backset
Penerangan: CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR
Pengilang: NorComp
Pengilang: NorComp
Penerangan: CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT WW