Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > 172-050-283L001
Permintaan Quote
Melayu
5543546Image 172-050-283L001.NorComp
172-050-283L001
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    172-050-283L001
  • Penerangan
    CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR
  • penamatan
    Solder
  • Shell saiz, penyambung Layout
    5 (DD, D)
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Nickel Plated
  • Siri
    172, M Series
  • Nama lain
    12650FA
    172050283L001
  • Suhu Operasi
    -50°C ~ 125°C
  • Bilangan Baris
    3
  • Bilangan Jawatan
    50
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • flange Ciri
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    5A