Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > 183-025-113R531
Permintaan Quote
Melayu
1962564Image 183-025-113R531.NorComp
183-025-113R531
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    183-025-113R531
  • Penerangan
    CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
  • Shell saiz, penyambung Layout
    3 (DB, B)
    Tray
  • Nama lain
    183-25ME
    183025113R531
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Bilangan Jawatan
    25
  • flange Ciri
    Housing/Shell (4-40)
  • ciri-ciri
    Board Lock, Grounding Indents
  • Penerangan terperinci
    25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Rating Semasa
    5A
  • Jenis penyambung
    Plug, Male Pins
  • Jarak Backset
    0.590" (14.99mm)
Penerangan: CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Pengilang: NorComp
Pengilang: NorComp
183-025-113R161
183-025-113R161
Penerangan: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER