Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > 183-025-113R551
Permintaan Quote
Melayu
183-025-113R551
Dalam stok
150+
  • Nombor Bahagian
    183-025-113R551
  • Penerangan
    CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Shell saiz, penyambung Layout
    3 (DB, B)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Bilangan Jawatan
    25
  • flange Ciri
    Housing/Shell (4-40)
  • ciri-ciri
    Grounding Indents
  • Penerangan terperinci
    25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Rating Semasa
    5A
  • Jenis penyambung
    Plug, Male Pins
  • Jarak Backset
    0.590" (14.99mm)
Penerangan: CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER