Rumah > Produk > Perintang > Chassis Gunung Perintang > 825F7R5E
Permintaan Quote
Melayu
3054291Image 825F7R5E.Ohmite
825F7R5E
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    825F7R5E
  • Penerangan
    RES CHAS MNT 7.5 OHM 1% 25W
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    1.062" L x 1.094" W (26.98mm x 27.79mm)
  • Mod panel
    7.5 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    25W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 275°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    21 Weeks
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.556" (14.12mm)
  • Penerangan terperinci
    7.5 Ohms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor