Rumah > Produk > Perintang > Chassis Gunung Perintang > 825FR75E
Permintaan Quote
Melayu
956212Image 825FR75E.Ohmite
825FR75E
  • Nombor Bahagian
    825FR75E
  • Penerangan
    RES CHAS MNT 0.75 OHM 1% 25W
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±90ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    1.062" L x 1.094" W (26.98mm x 27.79mm)
  • Mod panel
    750 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    25W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 275°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.556" (14.12mm)
  • Penerangan terperinci
    750 mOhms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor