Rumah > Produk > Perintang > Chassis Gunung Perintang > 850F4R7E
Permintaan Quote
Melayu
1253794Image 850F4R7E.Ohmite
850F4R7E
  • Nombor Bahagian
    850F4R7E
  • Penerangan
    RES CHAS MNT 4.7 OHM 1% 50W
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    1.938" L x 1.156" W (49.23mm x 29.36mm)
  • Siri
    Metal-Mite®89
  • Mod panel
    4.7 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    50W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Axial, Box
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 275°C
  • pemasangan Ciri
    Flanges
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Style Lead
    Solder Lugs
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.620" (15.75mm)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    4.7 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor