Rumah > Produk > Perintang > Chassis Gunung Perintang > 850F500E
Permintaan Quote
Melayu
3920479Image 850F500E.Ohmite
850F500E
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    850F500E
  • Penerangan
    RES CHAS MNT 500 OHM 1% 50W
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±20ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    1.938" L x 1.156" W (49.23mm x 29.36mm)
  • Mod panel
    500 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    50W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 275°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    21 Weeks
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.620" (15.75mm)
  • Penerangan terperinci
    500 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor