Rumah > Produk > Perintang > Chassis Gunung Perintang > PFE5KR600
Permintaan Quote
Melayu
122002
PFE5KR600
  • Nombor Bahagian
    PFE5KR600
  • Penerangan
    RES CHAS MNT 0.6 OHM 10% 1109W
  • Toleransi
    ±10%
  • suhu Pekali
    ±500ppm/°C
  • Mod panel
    600 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    1109W
  • Nama lain
    OHPFE5KR600
    OHPFE5KR600-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 350°C
  • Penerangan terperinci
    600 mOhms ±10% 1109W Wirewound Chassis Mount Resistor