Rumah > Produk > Perintang > Chassis Gunung Perintang > PFE5KR670
Permintaan Quote
Melayu
546830
PFE5KR670
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    PFE5KR670
  • Penerangan
    RES CHAS MNT 0.67 OHM 10% 1126W
  • Toleransi
    ±10%
  • suhu Pekali
    ±500ppm/°C
  • Mod panel
    670 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    1126W
  • Nama lain
    OHPFE5KR670
    OHPFE5KR670-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 350°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    15 Weeks
  • Penerangan terperinci
    670 mOhms ±10% 1126W Wirewound Chassis Mount Resistor