Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Peminat DC > OD1232-24MB
Permintaan Quote
Melayu
4097597Image OD1232-24MB.Orion Fans
OD1232-24MB
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    OD1232-24MB
  • Penerangan
    FAN AXIAL 120X32MM 24VDC WIRE
  • Model ECAD
  • lebar
    32.00mm
  • Berat
  • Julat voltan
    12 ~ 27.8VDC
  • Voltan - Rated
    24VDC
  • penamatan
    2 Wire Leads
  • Tekanan statik
    0.330 in H2O (82.2 Pa)
  • Saiz / Dimensi
    Square - 120mm L x 120mm H
  • Siri
    OD1232
  • RPM
    3300 RPM
  • Nama lain
    +OD1232-24MB
    OD1232-24MBX
    OD123224MB
  • Suhu Operasi
    -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
  • Noise
    48.0 dB
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Frame
    Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced
  • Bahan - Blade
  • Pengilang Standard Lead Time
    19 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    60000 Hrs @ 40°C
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • ciri-ciri
  • Jenis Fan
    Tubeaxial
  • Rating Semasa
    0.280A
  • Jenis galas
    Ball
  • kelulusan
    cURus, TUV
  • Air Flow
    107.0 CFM (3.00m³/min)
OD1232-24MB02A
OD1232-24MB02A
Penerangan: FAN AXIAL 120X32MM 24VDC WIRE