Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Peminat DC > OD1232-24MSS02A
Permintaan Quote
Melayu
2906450Image OD1232-24MSS02A.Orion Fans
OD1232-24MSS02A
Dalam stok
520+
  • Nombor Bahagian
    OD1232-24MSS02A
  • Penerangan
    FAN AXIAL 120X32MM 24VDC WIRE
  • Model ECAD
  • lebar
    32.00mm
  • Berat
  • Julat voltan
    12 ~ 27.8VDC
  • Voltan - Rated
    24VDC
  • penamatan
    3 Wire Leads
  • Tekanan statik
    0.330 in H2O (82.2 Pa)
  • Saiz / Dimensi
    Square - 120mm L x 120mm H
  • Siri
    OD1232
  • RPM
    3300 RPM
  • Nama lain
    OD1232-24MSS02AX
    OD1232-24MSSO2A
    OD1232-24MSSO2A-ND
    OD123224MSS02A
  • Suhu Operasi
    14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C)
  • Noise
    48.0 dB
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Frame
    Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced
  • Bahan - Blade
  • Pengilang Standard Lead Time
    19 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    30000 Hrs @ 40°C
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • ciri-ciri
    Locked Rotor Sensor
  • Jenis Fan
    Tubeaxial
  • Rating Semasa
    0.280A