Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Peminat DC > OD6015-12LLB02A
Permintaan Quote
Melayu
6893012Image OD6015-12LLB02A.Orion Fans
OD6015-12LLB02A
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
520+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    OD6015-12LLB02A
  • Penerangan
    FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
  • Model ECAD
  • lebar
    15.00mm
  • Berat
    0.079 lb (35.83g)
  • Julat voltan
  • Voltan - Rated
    12VDC
  • penamatan
    3 Wire Leads
  • Tekanan statik
    0.060 in H2O (14.9 Pa)
  • Saiz / Dimensi
    Square - 60mm L x 60mm H
  • Siri
    OD6015
  • RPM
    3100 RPM
  • Kuasa (Watt)
    720mW
  • Nama lain
    OD6015-12LLB02AX
    OD6015-12LLBO2A
    OD6015-12LLBO2A-ND
    OD601512LLB02A
  • Suhu Operasi
    14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
  • Noise
    21.0 dB
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Frame
    Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • Bahan - Blade
  • Pengilang Standard Lead Time
    19 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    60000 Hrs @ 40°C
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • ciri-ciri
    Auto Restart, Locked Rotor Sensor
  • Jenis Fan
    Tubeaxial
  • Rating Semasa
    0.060A