Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Peminat DC > OD6015-12LS01A
Permintaan Quote
Melayu
5621667Image OD6015-12LS01A.Orion Fans
OD6015-12LS01A
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
520+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    OD6015-12LS01A
  • Penerangan
    FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
  • Model ECAD
  • lebar
    15.00mm
  • Berat
  • Julat voltan
  • Voltan - Rated
    12VDC
  • penamatan
    3 Wire Leads
  • Tekanan statik
  • Saiz / Dimensi
    Square - 60mm L x 60mm H