Rumah > Produk > Kapasitor > Tantalum - Polymer Capacitors > 2R5TPE220MAZB
Permintaan Quote
Melayu
6977927Image 2R5TPE220MAZB.Panasonic
2R5TPE220MAZB
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    2R5TPE220MAZB
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    2.5V
  • Jenis
    Molded
  • Toleransi
    ±20%
  • Saiz / Dimensi
    0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
  • Siri
    POSCAP™ TPE
  • penilaian
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Pakej / Kes
    1411 (3528 Metric)
  • Nama lain
    P16210DKR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Pengilang Standard Lead Time
    13 Weeks
  • Pengilang Kod Saiz
    B2
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • ciri-ciri
    General Purpose
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    35 mOhm
  • Penerangan terperinci
    220µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 1411 (3528 Metric) 35 mOhm
  • kemuatan
    220µF