Rumah > Produk > Kapasitor > Tantalum - Polymer Capacitors > 2R5TPE220MIB
Permintaan Quote
Melayu
4511247Image 2R5TPE220MIB.Panasonic
2R5TPE220MIB
Dalam stok
2000+
  • Nombor Bahagian
    2R5TPE220MIB
  • Penerangan
    CAP TANT POLY 220UF 2.5V 1411
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    2.5V
  • Toleransi
    ±20%
  • Saiz / Dimensi
    0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    P16544TR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Pengilang Kod Saiz
    D2E
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Penerangan terperinci
    220µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 1411 (3528 Metric)
  • kemuatan
    220µF
2R5TPE220MI
2R5TPE220MI
Penerangan: CAP TANT POLY 220UF 2.5V 2917