Rumah > Produk > Kapasitor > Tantalum - Polymer Capacitors > 2R5TPE330MAZB
Permintaan Quote
Melayu
2742575Image 2R5TPE330MAZB.Panasonic
2R5TPE330MAZB
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    2R5TPE330MAZB
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    2.5V
  • Toleransi
    ±20%
  • Saiz / Dimensi
    0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Nama lain
    P16209CT
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Pengilang Kod Saiz
    B2
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    1000 Hrs @ 105°C
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    35 mOhm
  • Penerangan terperinci
    330µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 1411 (3528 Metric) 35 mOhm
  • kemuatan
    330µF