Rumah > Produk > Kapasitor > Tantalum - Polymer Capacitors > 2R5TPE470MI
Permintaan Quote
Melayu
6693601Image 2R5TPE470MI.Panasonic
2R5TPE470MI
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    2R5TPE470MI
  • Penerangan
    CAP TANT POLY 470UF 2.5V 2917
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    2.5V
  • Jenis
    Molded
  • Toleransi
    ±20%
  • Saiz / Dimensi
    0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
  • Siri
    POSCAP™ TPE
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    2917 (7343 Metric)
  • Nama lain
    P16203TR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Pengilang Standard Lead Time
    13 Weeks
  • Pengilang Kod Saiz
    D2E
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • ciri-ciri
    General Purpose
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    18 mOhm
  • Penerangan terperinci
    470µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 2917 (7343 Metric) 18 mOhm
  • kemuatan
    470µF