Rumah > Produk > geganti > Kuasa Geganti, Over 2 Amps > ALZ51B12W
Permintaan Quote
Melayu
1843419Image ALZ51B12W.Panasonic
ALZ51B12W
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ALZ51B12W
  • Penerangan
    RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
  • Model ECAD
  • Hidupkan Voltan (Max)
    8.4 VDC
  • Matikan Voltan (Min)
    1.2 VDC
  • Style penamatan
    PC Pin
  • Voltan switching
    440VAC - Max
  • Siri
    ALZ
  • Siaran Masa
    5ms
  • Jenis relay
    General Purpose
  • pembungkusan
    Bulk
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • beroperasi Masa
    15ms
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    Insulation - Class B, Sealed - Flux Protection
  • Penerangan terperinci
    General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole
  • Hubungi Rating (Semasa)
    16A
  • Hubungi bahan
    Silver Tin Oxide (AgSnO)
  • Borang hubungan
    SPST-NO (1 Form A)
  • Voltan Coil
    12VDC
  • Coil Jenis
    Non Latching
  • Coil rintangan
    360 Ohms
  • Power Coil
    400 mW
  • Coil Semasa
    33.3mA