Rumah > Produk > geganti > Kuasa Geganti, Over 2 Amps > ALZ51B48
Permintaan Quote
Melayu
5024173Image ALZ51B48.Panasonic
ALZ51B48
  • Nombor Bahagian
    ALZ51B48
  • Penerangan
    RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 48V
  • Model ECAD
  • Hidupkan Voltan (Max)
    33.6 VDC
  • Matikan Voltan (Min)
    4.8 VDC
  • Voltan switching
    440VAC - Max
  • Siri
    ALZ
  • pembungkusan
    Tube
  • Nama lain
    ALZ51B48-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Penerangan terperinci
    General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 48VDC Coil Through Hole
  • Hubungi Rating (Semasa)
    16A
  • Voltan Coil
    48VDC
  • Coil rintangan
    5.76 kOhms
  • Power Coil
    400 mW
  • Coil Semasa
    8.3mA