Rumah > Produk > geganti > Isyarat Geganti, Sehingga 2 Amps > DS2E-SL-DC12V
Permintaan Quote
Melayu
6379384Image DS2E-SL-DC12V.Panasonic
DS2E-SL-DC12V
  • Nombor Bahagian
    DS2E-SL-DC12V
  • Penerangan
    RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V
  • Model ECAD
  • Hidupkan Voltan (Max)
    8.4 VDC
  • Voltan switching
    250VAC, 220VDC - Max
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 70°C
  • Hubungi Rating (Semasa)
    2A
  • Voltan Coil
    12VDC
  • Coil Jenis
    Latching, Single Coil
  • Coil rintangan
    1.6 kOhms
  • Power Coil
    90 mW
  • Coil Semasa
    7.5mA