Rumah > Produk > geganti > Isyarat Geganti, Sehingga 2 Amps > DS2E-SL2-DC12V
Permintaan Quote
Melayu
563367Image DS2E-SL2-DC12V.Panasonic
DS2E-SL2-DC12V
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    DS2E-SL2-DC12V
  • Penerangan
    RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V
  • Model ECAD
  • Hidupkan Voltan (Max)
    8.4 VDC
  • Matikan Voltan (Min)
  • Style penamatan
    PC Pin
  • Voltan switching
    250VAC, 220VDC - Max
  • Siri
    DS
  • Siaran Masa
    5ms
  • Jenis relay
    General Purpose
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    DS2ESL2DC12V
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 70°C
  • beroperasi Masa
    10ms
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    Sealed - Amber
  • Penerangan terperinci
    General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole
  • Hubungi Rating (Semasa)
    2A
  • Hubungi bahan
    Silver (Ag), Gold (Au)
  • Borang hubungan
    DPDT (2 Form C)
  • Voltan Coil
    12VDC
  • Coil Jenis
    Latching, Dual Coil
  • Coil rintangan
    800 Ohms
  • Power Coil
    180 mW
  • Coil Semasa
    15.0mA