Rumah > Produk > geganti > Isyarat Geganti, Sehingga 2 Amps > DS2E-SL2-DC48V
Permintaan Quote
Melayu
4382527Image DS2E-SL2-DC48V.Panasonic
DS2E-SL2-DC48V
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    DS2E-SL2-DC48V
  • Penerangan
    RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V
  • Model ECAD
  • Hidupkan Voltan (Max)
    33.6 VDC
  • Voltan switching
    250VAC, 220VDC - Max
    Bulk
  • Nama lain
    DS2ESL2DC48V
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 70°C
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Hubungi Rating (Semasa)
    2A
  • Voltan Coil
    48VDC
  • Coil Jenis
    Latching, Dual Coil
  • Coil rintangan
    12.8 kOhms
  • Power Coil
    180 mW
  • Coil Semasa
    3.8mA