Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > ECA-1HM2R2I
Permintaan Quote
Melayu
3564192Image ECA-1HM2R2I.Panasonic
ECA-1HM2R2I
Dalam stok
2000+
  • Nombor Bahagian
    ECA-1HM2R2I
  • Penerangan
    CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    50V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    20mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    34mA @ 10kHz
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Nama lain
    ECA1HM2R2I
    P10422TB
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.098" (2.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.472" (12.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    2.2µF