Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > ECA-1HM332
Permintaan Quote
Melayu
6457523Image ECA-1HM332.Panasonic
ECA-1HM332
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    ECA-1HM332
  • Penerangan
    CAP ALUM 3300UF 20% 50V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    50V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.5A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.55A @ 10kHz
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    ECA1HM332
    P5188
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.476" (37.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    3300µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    3300µF