Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > ECA-1VM221B
Permintaan Quote
Melayu
6761205Image ECA-1VM221B.Panasonic
ECA-1VM221B
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    ECA-1VM221B
  • Penerangan
    CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    35V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Siri
    M
  • Ripple Current @ Low Frequency
    350mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    595mA @ 10kHz
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Nama lain
    ECA1VM221B
    P10384TB
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.492" (12.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    220µF