Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > ECA-1VM330
Permintaan Quote
Melayu
3277797Image ECA-1VM330.Panasonic
ECA-1VM330
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    ECA-1VM330
  • Penerangan
    CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    35V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Ripple Current @ High Frequency
    187mA @ 10kHz
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    ECA1VM330
    P5163
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.079" (2.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.472" (12.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    33µF