Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > ECE-P2DA332HA
Permintaan Quote
Melayu
3880241Image ECE-P2DA332HA.Panasonic
ECE-P2DA332HA
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ECE-P2DA332HA
  • Penerangan
    CAP ALUM 3300UF 20% 200V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.969" Dia (50.00mm)
  • Siri
    T-HA
  • Ripple Current @ Low Frequency
    5.2A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    7.28A @ 10kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
  • Nama lain
    ECEP2DA332HA
    P13206
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.984" (25.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.969" (50.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    75 mOhm
  • Penerangan terperinci
    3300µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 75 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    3300µF