Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > ECE-P2DA682HX
Permintaan Quote
Melayu
4853100Image ECE-P2DA682HX.Panasonic
ECE-P2DA682HX
  • Nombor Bahagian
    ECE-P2DA682HX
  • Penerangan
    CAP ALUM 6800UF 20% 200V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.969" Dia (50.00mm)
  • Siri
    T-HA
  • Ripple Current @ Low Frequency
    8.46A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    11.84A @ 10kHz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
  • Nama lain
    ECEP2DA682HX
    P13210
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.984" (25.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    3.622" (92.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    34 mOhm
  • Penerangan terperinci
    6800µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 34 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    6800µF